Specjalistyczny dom seniora w Szklarskiej Porębie

Dom opieki

Specjalistyczny dom seniora w Szklarskiej Porębie

Chciałbyś znaleźć świetne miejsce na starość w kategorii dom seniora Szklarska Poręba, gdzie zaopiekują się Tobą lub Twoimi bliskimi? Chciałbyś, by wybrane miejsce było usytuowane w pięknej okolicy, najlepiej niedaleko Karkonoszy. A dodatkowo, aby obiekt był gotów spełnić Twoje wszelkie oczekiwania pod względem jakości i komfortu? Doskonale, że tu trafiłeś, ponieważ znam takie miejsce! Park Seniora w Sosnówce koło Szklarskiej Poręby to idealny wybór, który pozwoli zamieszkać w przystosowanych warunkach i w ciepłej atmosferze.

Dom opieki dla seniorów z demencją

Mieszczący się niedaleko Szklarskiej Poręby, w pięknej lokalizacji będzie wymarzonym miejscem do spędzenia starości. Ta miejscowość bez wątpienia w pozytywny sposób zaskoczy Twoich bliskich. Jest tu świeże powietrze, piękny widok na góry i sympatyczni ludzie. Warto podkreślić, że personel  w każdym obiekcie z kategorii dom seniora dba o to by każdy pensjonariusz  był pod doskonałą opieką.

Jesień życia spędzona wśród seniorów da możliwość znów poczuć się szczęśliwie i wyjątkowo! Dom seniora Szklarska Poręba posiada piękny ogród, gdzie właściciele przygotowali ławeczki do siedzenia w ciepłe dni. W przeciwieństwie do innych tego rodzaju obiektów, zarządcy podjęli decyzję o posiadaniu zwierząt i prowadzeniu mini zoo, w którym znajdują się króliki. A seniorzy bardzo cenią sobie kontakt ze zwierzętami.

Dom seniora Szklarska Poręba, to tu pensjonariusze mają codzienną opiekę rehabilitacyjną

W domu opieki niedaleko Szklarskiej Poręby pensjonariusze mają zagwarantowaną przede wszystkim codzienną opiekę rehabilitacyjną, dietetyczne jedzenie oraz codzienną gimnastykę. Z pewnością wiele zadowolenia dają również spotkania towarzyskie oraz organizowane spotkania świąteczne, w których udział biorą bliscy podopiecznych.

Park Seniora posiada kilka specjalnie przygotowanych miejsc, które służą pensjonariuszom przede wszystkim do spędzania wspólnych chwil, a są to klubokawiarnia oraz miejsce spotkań. Oczywiście w tych miejscach podopieczni mają dostęp do komputera oraz codziennej prasy, co sprzyja kameralnym spotkaniom w gronie przyjaciół. Miejsce to odpowiada na wszystkie potrzeby jego podopiecznych, dlatego organizowane są spotkania duszpasterskie, a także gdy to właściwe również psychologa.